Ogłoszenie

Informujemy, że od 04.08.2021r.(środa) do  06.08.2021r.(piątek) biblioteka będzie zamknięta dla Czytelników, z powodu prowadzonych warsztatów ”Kompetencje medialne” dla młodzieży w ramach projektu Sieć na kulturę w podregionie bialskim.

Projekt  jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Szkolenie to niesamowita dawka niezbędnej wiedzy, dotyczącej umiejętności posługiwania się najnowszymi technologiami, twórczego wykorzystania informacji oraz szeroko pojętego cyfrowego rozwoju. Treści będą dostosowane do wieku uczestników, tak aby każde dziecko mogło samodzielne poznać poszczególne umiejętności dotyczące poruszania się w sieci. Warsztaty również przybliżą informacje  jak dbać o swój wizerunek i bezpieczeństwo, przekażą wiedzę o tym jak korzystać z programów edytorskich, pakietu Microsoft Office itp.

Przepraszamy za utrudnienia.