Aktywna Lubelszczyzna, konkurs grantowy Małe “FIO5”

Stowarzyszenie „Czajnia” i Centrum Wolontariatu w Lublinie zapraszają do

udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym konkursu grantowego Aktywna Lubelszczyzna w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030,

które odbędzie się 10 sierpnia 2021 roku, o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Parczewie, ul. Warszawska 24.

Celem spotkania jest prezentacja możliwości realizowania inicjatyw własnych przez małe organizacje pozarządowe i nieformalne grupy aktywnych obywateli. Uczestnicy zapoznają się z zasadami wnioskowania o dotację w ramach priorytetu Małe Inicjatywy.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli lokalnych społeczności, NGO’s, grup nieformalnych, przedstawicieli samorządów, nauczycieli, bibliotekarzy, wspólnot parafialnych i wszystkich tych, którym na sercu leży dobro najbliższego otoczenia.
Udział w wydarzeniu to szansa na wymianę dobrych praktyk i nawiązanie relacji pomiędzy uczestnikami, które mogą zaowocować wspólnymi działaniami i projektami.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021 – 2030.