Warsztaty ,,Kompetencje Medialne” dla dzieci i młodzieży

Warsztaty ” Kompetencje medialne” w ramach projektu Sieć na kulturę to niesamowita dawka niezbędnej wiedzy, dotyczącej umiejętności posługiwania się najnowszymi technologiami, twórczego wykorzystania informacji oraz szeroko pojętego cyfrowego rozwoju.

Treści przekazane podczas szkolenia będą dostosowane do wieku uczestników, tak aby każde dziecko mogło samodzielne poznać poszczególne umiejętności dotyczące poruszania się w sieci. Warsztaty również przybliżą informacje dotyczące jak dbać o swój wizerunek i bezpieczeństwo, przekażą wiedzę o tym jak korzystać z programów edytorskich, pakietu Microsoft Office itp.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i odbywają się zdalnie od 04.08.2021 do 09.08.2021

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 690 482 252

Projekt ” Sieć na kulturę” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).