Konkurs Świąteczny

Otwieramy świąteczny sezon radości i dobroczynności!

🎄✨ Biblioteka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, uczniów i przedszkolaków z gminy Podedwórze do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą bombkę świąteczną!

🌟 Wasze kreatywne prace nie tylko wezmą udział w konkursie, ale również zostaną przekazane na kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego dochód zostanie przekazany na rehabilitacje Pana Romana Juchno. Każda przekazana bombka to krok w stronę pomocy. 🤝 Zasady konkursu oraz karta zgłoszenia czekają na Was na naszej stronie internetowej [link do strony]. Prace można składać do 15 grudnia Zapraszamy serdecznie na kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 17 i 18 grudnia. To będzie okazja nie tylko do wspólnego świętowania, ale też wsparcia naszego sąsiada!

🎁💖 Dzielcie się tą informacją, może to właśnie Wasza bombka będzie gwiazdą naszego kiermaszu i sprawi uśmiech na twarzy Pana Romana! ✨🎅