Konkurs Świąteczny

🎄✨ Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Podedwórze do wzięcia udziału w naszej inicjatywie świątecznej!
Konkurs jest skierowany do osób dorosłych i młodzieży.

🌟 Wasza twórczość będzie miała ogromne znaczenie! Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na najpiękniejszą świąteczną ozdobę, która zostanie przekazana na kiermasz Bożonarodzeniowy. Dochód z kiermaszu będzie wsparciem dla rehabilitacji Pana Romana Juchno. Każda przekazana ozdoba to gest solidarności i wsparcia.

🤝 Konkurs trwa do 15 grudnia, więc macie jeszcze czas na stworzenie swoich wyjątkowych ozdób!

🎁 Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się 17 i 18 grudnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie, gdzie będą dostępne Wasze prace oraz wiele innych świątecznych ozdób i potraw!

💖 Dzielcie się tą informacją z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami – wspólnie możemy uczynić tę świąteczną inicjatywę niezwykłą! ✨🎅