VI Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych

Powiatowa Biblioteka Publiczna- Centrum Kultury w Parczewie organizuje VI Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych.

👉Przegląd odbędzie się 10 lipca 2022r. w Milanowie.

👉Przegląd ma charakter konkursu obejmującego ustalone kategorie działalności artystycznej, tj. śpiew, recytacja, gra na instrumentach, gra na instrumentach , spektakl teatralny czy kabaret.

❓Wszelkich informacji na temat Przeglądu udzielają pracownicy PBP-CK w Parczewie, tel. 83/355 15 76 lub e-mail: pbp-ck@parczew.pl

Kto może wziąć udział w konkursie?

💁‍♀️Seniorzy 50+ i Osoby Niepełnosprawne zamieszkujące powiat parczewski.

Jak się zgłosić?

👉Karty zgłoszenia na V Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych należy złożyć w Powiatowej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Parczewie, ul. Kościelna 32, lub przesłać mailowo na adres:pbp-ck@parczew.pl Regulamin i Karta zgłoszeń są dostępne do pobrania na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Podedwórzu w linku poniżej.