Fantastyczny Klub Książki i “Her Soul to Take”

Książka opowiada o młodej dziewczynie i demonie, których losy splatają się w niecodziennych okolicznościach. Małe miasteczko Abelaum, które skrywa więcej tajemnic niż moglibyśmy przypuszczać. Pradawne bóstwo, sekty, morderstwa i potwory mogące pozbawić cię życia jeśli zapędzisz się za daleko w las.

Pomimo wszystkich tych niebezpieczeństw główna bohaterka Rae zdaje się odnajdywać w sytuacji całkiem dobrze. Zafascynowana wszystkimi paranormalnymi zjawiskami prowadząc swojego bloga pakuję się w samo centrum wydarzeń. Udaję się jej nawet przez przypadek przywołać demona – tak w tek książce jest to możliwe – z którym zaczyna ją łączyć dziwna relacja.

I choć historia z samego opisu wydaję się wciągająca to mamy wrażenie że ma być tylko bardzo ubarwionym tłem do fizycznej relacji głównych bohaterów.

Klubowicze stwierdzili, że nie potrafią ocenić tej książki ponieważ nie spotkali się nigdy wcześniej z takim gatunkiem literackim. Jest to jednocześnie połączenie horroru i erotyku. Według nich ta historia dla miłośników takiej literatury może być naprawdę ciekawa. Jeżeli jesteście zainteresowani co wzbudziło tak wielką dyskusję to zachęcamy do lektury.

Dodaj komentarz

Skip to content