Dołóż swój klocek do stworzenia Kącika Malucha

Rozpoczęliśmy remont Kącika Malucha!

Zostanie przemalowany, kupimy nowe meble, a na podłodze zostaną narysowane kolorowe klasy i wzory. Stworzymy wyjątkową salkę zabaw dla najmłodszych czytelników, z której bezpłatnie będzie można korzystać w godzinach pracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Podedwórzu.

Jeśli macie w swoich domach gry planszowe, karciane, memo, zręcznościowe, puzzle i inne, a już z nich nie korzystacie, to my je chętnie przyjmiemy.

Możecie je przekazywać codziennie w godzinach pracy Biblioteki w Podedwórzu.

Zachęcamy również o wsparcie finansowe.

51 8055 0006 0100 1775 2001 0001 Wschodni Bank Spółdzielczy w Chełmie

Przelew z tytułem: Na cele statutowe

Osoby, które wyrażą zgodę będą umieszczeni na liście darczyńców w Bibliotece i na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Podedwórzu

Regulamin akcji:
1. Akcja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia i potrwa do dnia ogłoszenia o jej zakończeniu .
2. W ramach akcji do biblioteki można nieodpłatnie przekazać gry planszowe, karciane, memo, zręcznościowe, puzzle i inne.
3. Darczyńcą może być osoba pełnoletnia.
4. Lista darczyńców będzie systematycznie uzupełniana na stronie internetowej biblioteki i stacjonarnie na tablicy. Jeśli wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na liście darczyńców, wypełnij poniższe oświadczenie i dostarcz je do Biblioteki. Oświadczenie w wersji papierowej dostępne jest również w naszych Bibliotekach.

5. Można również zastrzec anonimowy udział w akcji.

Razem możemy stworzyć wyjątkowy Kącik Malucha !

Dodaj komentarz

Skip to content