Deklaracja z Hanią Humorek

Z radością informujemy, że zostaliśmy laureatami konkursu realizowanego przez Lustro Biblioteki pt.„Deklaracja z Hanią Humorek”. Naszym zadaniem było stworzenie deklaracji przedstawiającej w krótki i zabawny sposób życie naszej Biblioteki.

Niedługo nasze zbiory biblioteczne zasili zestaw 9 egzemplarzy książek, tj. Hania Humorek ogłasza niepodległość, W osiem i pół dnia dookoła świata, Hania Humorek, Hania Humorek. Pożeracze książek, Doktor Hania Humorek, Hania Humorek przepowiada przyszłość, Hania Humorek zostaje gwiazdą, Hania Humorek ratuje świat!, Hania Humorek. Mistrzyni humorków oraz Hania Humorek i herbatka u królowej. Nagrody ufundowało Wydawnictwo HarperCollins.

Nie możemy się doczekać kolejnych konkursów, a naszą deklarację załączamy poniżej.