Zespół teatralny “Po Naszomu”

Podczas realizacji operacji “Wodny Festiwal Teatralny – promocja terenów gminy Podedwórze” i spotkań warsztatowych zawiązała się grupa teatralna mieszkańców Gminy Podedwórze pod nazwą “Po Naszomu”.

Zdjęcie zespołu "Po Naszomu"

Fotografie udostępnione z profilu na fb Pani Moniki Mazurek – kierownika zespołu

Zespół liczy 10 osób. Opracowane spektakle ocalają od zapomnienia tradycyjne obrzędy i zwyczaje ludowe.

Kierownikiem zespołu jest Pani Monika Mazurek.
Pani Monika ma wieloletnie doświadczenie w kierowaniu obrzędowym zespołem teatralnym. Opracowuje scenariusze, czuwa nad nad merytoryką przedstawień, doborem strojów do spektaklu.

Zespół chętnie występuje uświetniając wydarzenia, uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu:

- Biblioteka tel. 83 379 50 30
- Pani Monika Mazurek tel. 570 273 191

Warsztaty teatralne, w ramach których powstał zespół, dofinansowano w ramach działania 4.2 ″Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4.Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem operacyjnym “Rybactwo i Morze”