Spotkanie Fantastycznego Klubu Książki

Serdecznie dziękujemy redakcji gazety Wspólnota Parczewska za wsparcie i współpracę w promowaniu naszego Dyskusyjnego Klubu Książki. Dzięki Państwa uprzejmości w udostępnianiu informacji, udało nam się dotrzeć do szerszego grona czytelników i miłośników literatury.

Przypominamy również że 29 września o godzinie 15:30 odbędzie się kolejne spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Podedwórzu, gdzie czeka na was niezwykła literacka podróż w fantastyczny świat książki „Kosiarze” Neala Shustermana

Mamy dla was też kolejne świetne wiadomości ponieważ po spotkaniach Fantastycznego Klubu Książki ruszamy z Turniejami Gier Fabularnych w ramach działania projektowego sfinansowanego ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu Moje miejsce na Ziemi.

Więcej informacji pojawi się na naszej stronie już za chwilę.

Najważniejsze – udział w naszych spotkaniach jest absolutnie BEZPŁATNY! Jednak z myślą o Waszym komforcie i wygodzie, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerem 690 482 252 lub w Gminnej Bibliotece Publicznej w Podedwórzu.