Zostań najlepszym czytelnikiem Wakacji!

Zachęcamy uczniów szkoły podstawowej i przedszkola do udziału w konkursie na najlepszego wakacyjnego czytelnika.

Celem konkursu jest rozwijanie i upowszechnianie czytelnictwa jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu.

Osoba, która wypożyczy najwięcej książek podczas lipca i sierpnia otrzyma nagrodę rzeczową.

Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas rozpoczęcia roku szkolnego w ZPO w Podedwórzu.

Zachęcamy aktywnych czytelników do udziału w konkursie!

Regulamin:

1. Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu.

2. Adresaci: Uczniowie szkoły podstawowej, przedszkolaki i zerówka

3. Czas trwania konkursu: od 1 lipca do 31sierpnia 2023 r.

4. Cele konkursu: rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci, upowszechnianie czytania jako wartościowej formy spędzania wolnego czasu, zachęcenie do korzystania z usług Gminnej Biblioteki Publicznej w Podedwórzu.

5. Wyboru „Najlepszego Czytelnika 2023” dokonają bibliotekarze w oparciu o statystyki systemu Mak+, czyli zestawienie ilości wypożyczonych książek w miesiącach lipiec – sierpień 2023 r.

6. Dziecko uczestniczące w konkursie musi być zarejestrowane w systemie jako czytelnik.

7. „Najlepszym Czytelnikiem 2023” zostanie dziecko, które w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r. wypożyczy najwięcej książek.

8. Organizator przewiduje nagrodę główną w postaci nagrody rzeczowej.

9. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas rozpoczęcia roku szkolnego w ZPO w Podedwórzu.

10. Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych do potrzeb organizacji konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane „RODO”), a także publikację wizerunku uczestnika na stronie internetowej w celach promocyjnych konkursu i jego organizatora.

11. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu

12. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 833 795 030