Fantastyczny Klub Książki ,,Czarnoksiężnik z Archipelagu”

👉Fantastyczny Klub Książki spędził półtorej godziny omawiając książkę ,,Czarnoksiężnik z Archipelagu”, który jednogłośnie nie trafił do serc klubowiczów.

✍️Opinia klubu książki : Książka ,,Czarnoksiężnik z Archipelagu” zawiera za mało dialogów. Postacie drugoplanowe są bardzo pobieżnie opisane. Autor szczegółowo opisał każdy element podróży morskiej, który znużyłyby największego entuzjastę żeglugi.

🧙Zaciekawił nas system magiczny oparty na słowach i imionach, wiele z nas oczekiwało większej ilości szczegółów dotyczących magii (możliwe, że pojawiają się w następnych częściach).

💓Książkę polecamy miłośnikom powolnej narracji, przez którą się dosłownie płynie.

🤷‍♀️Cytat, który był powodem długiej dyskusji: ,,Mądrzy nie muszą pytać , głupiec pyta na próżno”

Ciekawostka: Główny bohater ma ciemną karnację. Okładka książki nie została dokładnie przemyślana…