Świeże Bułeczki w Naszej Bibliotece! Klasowy kot

Szkoła Trzęsiportków to seria książek autorstwa Pameli Butchart, która jest przeznaczona dla dzieci i nastolatków. Warto podkreślić, że również dorośli czytając te książki dla najmłodszych znajdą wiele okazji do śmiechu.

,,Klasowy kot” jest ulubioną książką najmłodszych czytelników w naszej Bibliotece. Według statystyk jest jedną z najczęściej wypożyczanych pozycji w tym roku.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was małą zagadkę, dla zwycięzcy przewidzieliśmy słodki upominek.

Jaka książka była równie często wypożyczona w tym roku w naszej Bibliotece?

Podpowiedź autorka tej książki pojawiła się w serii: Świeże Bułeczki w Naszej Bibliotece

Zasady zabawy są proste, kto pierwszy odgadnie tytuł książki wygrywa, każda osoba ma 5 prób, odpowiedzi umieszczamy w komentarzu pod postem na Facebooku.

Powodzenia!