Wodny Festiwal Teatralny

Plakat Wodny Festiwal teatralny

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka otrzymała dofinansowanie z Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze” do realizacji projektu o nazwie: Wodny Festiwal Teatralny – promocja terenów gminy Podedwórze.

Tym samym zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z naszej oferty realizowanej, dzięki dofinansowaniu:

• warsztaty teatralne
  • warsztaty wokalne dla dzieci
  • warsztaty malarskie dla młodzieży

Dnia 20 czerwca w miejscowości Mosty odbędzie się festiwal teatralny pod nazwą “Wodny Festiwal Teatralny”. Tego dnia będziecie mogli obejrzeć przedstawienia teatralne, wziąć udział w warsztatach, konkursach, obejrzeć wystawę powstałą podczas warsztatów malarskich. Festiwal będzie również okazją do zaprezentowania teatrów działających na terenie naszego powiatu.

Partnerzy działania: Gmina Podedwórze, Sołectwo Mosty, Powiatowa Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Parczewie.

Kwota dofinansowania: 23 126,00 zł

Całkowita kwota operacji: 27 126,54 zł

Dofinansowano w ramachdziałania4.2″Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4.Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem operacyjnym “Rybactwo i morze”