Tydzień Bibliotek 2021

Tydzień Bibliotek 2021

Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu zaprasza do celebrowania “Tygodnia Bibliotek”.

Z okazji tegorocznego,,Tygodnia Bibliotek”  w całej Polsce odbędą się liczne imprezy promujące czytelnictwo
i Biblioteki. Mają one na celu między innymi podkreślenie korzyści płynących z czytania i uczestnictwa w kulturalnym życiu bibliotek. Ze względu na sytuację epidemiologiczną część działań odbędzie się w rzeczywistości wirtualnej, ale mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli się spotkać bezpiecznie.

Dnia 12.05.2021r. odbędzie się szkolenie pracowników, dzięki któremu zwiększą się nasze kompetencje, które przełożą się na naszą pracę z czytelnikiem.

Pani Diana Hetman przygotowała film pod tytułem “Biblioteka, kilka rzeczy o mnie”, który przedstawia zmiany oraz rozwój biblioteki w roku 2020-2021 (premiera 13.05.2021r.)

Podczas tegorocznego święta Bibliotek organizujemy spotkanie z osobami, które przeczytały najwięcej książek w roku 2020. Wręczenie nagród odbędzie się 14.05.2021r. w Bibliotece w Podedwórzu.  Dzięki systemowi Mak+ na którym pracujemy, wyłonienie wyróżnionych osób zajęło nam dziesięć sekund.

8 maja to piękny dzień, w którym obchodzimy swoje święto- Dzień Bibliotekarza. Najlepszym prezentem dla nas są uśmiechnięci i zadowoleni czytelnicy.

Dziękujemy, że z nami jesteście!

1 komentarz do wpisu “Tydzień Bibliotek 2021”

Dodaj komentarz

Skip to content